your movie guide

Twój progres

0%

Oceniłeś 0/15 filmów. Oceń 15 więcej & sprawdź co obejrzeć dziś wieczorem!

mazureQ mazureQ opublikował(a) wpis

Szukam cytatów filmowych o 30-latkach. Za wszelkie wskazówki, naprowadzenia i tytuły będę niedozgonnie wdzięczna. Pomożecie? ;)

mazureQ mazureQ opublikował(a) wpis

Nie mogę się doczekać tegorocznej gwiazdki: Już się nie mogę doczekać tegorocznej gwiazdki: ;) http://www.imdb.com/video/imdb/vi1464638745/

mazureQ mazureQ napisał(a) o Weselna polka

Najlepsze rzeczy w tym filmie znajdują się na samym jego końcu. I nie chodzi tu o zgrabną puentę, tylko o napisy końcowe i hicior w wykonaniu Die Toten Hosen: http://www.youtube.com/watch?v=v5ku-2T3r8Y - tekst do wykucia na blachę i zastosowania przy najbliższej konsumpcji ;) Sam film to zbiór gagów i skeczy o polsko-niemieckich i niemiecko-polskich stosunkach i stereotypach dotyczących obu nacji. Niestety - bez wspomnianej już wcześniej puenty, lub choćby sensownej klamry, spinającej jakoś całość [...] Przeczytaj całość

6 gwiazdki

mazureQ mazureQ napisał(a) o Big Bang

wysmienita sprawa. wiele tektow ociera sie o kultowosc. kto widzial - ma szanse mimowolnie cytowac ;)

8 gwiazdki

mazureQ mazureQ napisał(a) o Jeden dzień z życia: Borys Musielak

Jest moc :)

7 gwiazdki

mazureQ mazureQ napisał(a) o Psychopata

Przy oglądaniu po raz 976 trzyma w napięciu tak samo, jak podczas pierwszego seansu. Nigdy się nie starzeje i nie odstrasza nawet milion reklam i idio-ogłoszeń, jeśli nadaje go stacja komercyjna. Do obejrzenia koniecznie!

9 gwiazdki

mazureQ mazureQ napisał(a) o Forrest Gump

Troche Nikodema Dyzmy, czyli "Wystarczy być" Kosińskiego w holiłudzkim wydaniu. Swego czasu pozycja kultowa i cytowana szeroko. Do obowiązkowego obejrzenia przynajmniej raz ;)

8 gwiazdki

mazureQ mazureQ napisał(a) o Terroryści

Nie, nie, nie - i jeszcze raz nie! Wyłącznie dla masochistów i desperatów!

1 gwiazdki